Bosanski Minaret

Full Version: Ljubavna magija - Iskustva
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Ljubavna magija

Mnogo je slučajeva u kojima naizgled savršena ljubav, završi nesretno. Ponekada nas odlazak voljene osobe ostavi iznenadjene i duboko zamišljene dok pokušavamo shvatiti kako se to dogodilo kada je sve teklo savršeno i idilično.

Razloga za to je pregršt ali umjesto očaja, bitnija stvar je odlučiti uzeti život u svoje ruke i pozabavite se njime.

Ljubavna magija iskustva

Iskustva ljubavne magije dokazuju uspeh i definiciju da duhovni svijet svojim silama nadjačava svaku nedaću i problematiku sa kojom se susrećemo.

Kažu da ukoliko je naše energetsko polje do te mjere pročišćeno i pripremljeno za ostvarenje naše namjere i želje, prepreka bilo koje vrste, nema apsolutno nikakvih mogućnosti da spriječi da se želja reflektuje u stvarnosti.

Ljubavni rituali pomažu da dobijemo ono što želimo na bolji i lakši način. Iskustva iznenadjuju brzim rezultatima.

Ljubavna magija osvaja ljubav partnera, pomaže i u jačanju osjećanja kod osobe koju želimo. Zato, ako ljubav koju neko osjeća za nas nije iskrena ili dovoljno jaka, ljubavna magija čini da nas zavoli intenzivnije i jače. Shvatamo, da je bilo koja magija pa i ljubavna, zapravo snaga koju mi kao obični smrtnici ne možemo definisati i pojmiti.

Ljubavna magija koristi energiju svemira kako bismo dobili pozitivne promjene u životu, uklanjajući negativne aspekte koji utiču na ljubavne odnose. Kada partner prestane biti predan ljubavnom odnosu, dešava se preljuba nakon koje često dolazi do raskida. Tu lljubavna magija pomaže.

Stručnjaci, objašnjavajući kako djeluje ljubavni ritual, kažu da sve polazi od naših emocija a zatim se intenzitet istih postiže i kod partnera. Iz ovoga se postavlja pitanje da li ljubavna magija osigurava vjernost partnera za stalno? Apsolutno, da.

Ljubavni rituali se koriste kako bi vjerno čuvali partnera samo za nas. Ali, ukoliko se voljena osoba već zaljubila u drugog i više ne pokazuje interesovanje, onda se radi ljubavna magija za zaljubljivanje.

Tako da, na pitanje kako vratiti izgubljenu ljubav, imamo odgovor: ljubavna magija za vraćanje voljene osobe koja je namjenjena svima koji tragaju za svojom srećom.

Ljubavna magija prodire u stanja aura obe individe koje se zatim pročišćavaju i spajaju u zajednicu. Kada se svi komadi slagalice uklope, bićete zajedno, bićete srećni.

Vjerujem da su mnogi od nas makar jednom u životu imali iskustva sa ljubavnom magijom i ritualima, pozivam vas da podjelite svoja iskustva i utiske.
Ljubavna magija je najlepši obred magijske prakse jel ljubavni rituali stvaraju emocije izmedju partnera.

Rituali za ljubav nemaju crnomagijske radnje niti zahtevaju neko odricanje ili pakt sa zlim silama. Stoga mozemo zakljuciti da ljubavna magija ni na koji nacin nije stetna. 

Kada zelimo da se spojimo sa partnerom, ljubavna magija pomaze nasoj zelji da se ostvari. Postoje mnoge prepreke, koje partnera sprecavaju da se vrati ili da se emotivno priblizi. Ljubavna magija uklanja te prepreke i povecava intezitet emocija kod partnera.

Ljubavna magija je bela magija

Ljubavna magija kroz rituale priziva Andjele, prirodu i pozitivnu duhovnu snagu. Ne radi sa demonima te stoga ima naziv cista magija ili bela magija za ljubav.

Pozitivna snaga Univerzuma se usmerava problemu i na isti deluje kao i na osobu na koju zelimo vratiti ili je emotivno pribliti. Cak i ako smo kilometrima daleko od nasih partnera,postoji ljubavna magija na daljinu koja itekako deluje.

Vracanje voljene osobe ljubavnom magijom je najucestaliji ritual kroz istoriju covecanstva. Ljubavna magija, to jest bela magija za ljubav, pomaze ljudima da dozive istinsku ljubav i srecu.

Ljubavna magija ISKUSTVA

Iskustva sa ljubavnom magijom svedoce da osoba kojoj je radjen ritual za ljubav se ponosa sasvim normalno a to je zato sto ljubavni ritual ne manipulise tudjom voljom. Ljubavna magija u partneru izaziva prirodna osecanja, cini da nas voli na isti nacin kao i mi nju/njega, i tako se postize ravnoteza koja je vrlo vazna kada je u pitanju Univerzum.

U tom obredu, ljubavna magija prizivajuci pozitivne sile, cini sve sto je potrebno za povratak bivse ljubavi ili privlacenje voljene osobe u zivot. 

Takodje, znalci kazu da je ljubavna magija ne samo cista i bela vec je i inteligentna magija koja postuje nase odluke. Tako da ako zelimo nesto sto nije dobro za nas, ljubavna magija ce kroz ritual pronaci najbolji put da ono za cime ceznemo dodje do nas u najboljem mogucem obliku, bez da nas unesreci.

Raskid se desava jel su cesto mnoge situacije van nase kontrole. Ljubavna magija deluje tako sto ce promeniti te lose okolnosti koje dovode do razdvajanja. Tako da sva negativnost koja je uzrokovala razlaz, nestaje i stvaraju se novi pozitivni uticaji. Problemi odnosa, bez obzira koliko su ekstremni, jednostavno nestaju i ljubav postaje jaca nego ikada. Ljubavna magija se moze raditi i kada je vec doslo do ozbiljnih povreda veze ili braka.
LJUBAVNA MAGIJA ISKUSTVA

Svaka veza ima uspone i padove. Kada imamo problema s partnerom, ne treba ocajavati jel ljubavna magija uklanja sve prepreke koje mogu negativno uticati na odnos. Najvaznija stvar je u tome da:

"Ljubavna magija poboljsava i nasu vlastitu srecu i srecu onih koje volimo!"

Cesto nam zivot daje nesto sto se ne podudara sa nasim ocekivanjima. Medjutim, iskustva sa ljubavnom magijom dokazuju da postoji resenje. Ljubavni ritual, bela magija za ljubav, daje samo ishod koji zelimo. 

Mnogo faktora moze da utice na ljubavni zivot i uzrokuje da strast nestane. Kada ponestane strasti, dolazi do emocionalnog udaljavanja medju partnerima. Ljubavna magija iskustva potvrdjuju i to da rituali povecavaju pozudu bas kao na pocetku poznanstva i veze. Parovi postaju srecniji i uzivaju u svim zajednickim trenutcima. Ritual za ljubav se ne sme koristiti za izazivanje pozude nekoga ko nije prikladan partner niti se koristi za nekoga koga ne poznajete. Ljubavna magija koristi se samo kada zelimo rasplamsati strast kod prikladnog partnera.

Kako da me zavoli? Iskustva sa ljubavnom magijom potvrdjuju da je to moguce. 

Ako imamo san da osvojimo ljubav nekoga koga volimo i da privucemo osobu koja ne obraca paznju na nas, ljubavna magija pomaze da ocaramo i zadivimo tu osobu na vrlo fascinantan nacin. Moze se raditi za  nekoga koga smo upravo upoznali ili nekoga koga vec dugo znamo. Ljubavna magija zapravo pomaze u stvaranju toplog i ljubavnog odnosa temeljenog na istinskoj i bezuslovnoj ljubavi, sto isti odnos cini vecnim.
Ljubavna magija 

Ako je nas izbor ljubavna magija za trajno vezivanje, onda smo zapoceli put koji obuhvaca pozitivnu energiju koja se manifestuje u obliku ljubavi. Ako zelimo da upotrebimo ritual kojim zelimo da vezemo osobu koja nam se svidja, ljubavna magija ce pomoci da se upravo to dogodi. Bez obzira da li zelimo vratiti bivsu ljubav i emotivno pribliziti sadasnjeg partnera, ljubavna magija deluje u svrhu toga.

Ljubavna magija iskustva

Ako smo sreli sa kojom zelimo provesti zivot, onda se radi ljubavna magija za trajno vezivanje koja osigurava najbolju mogucu buducnost sa voljenom osobom. Vec prvog dana od ovog rituala se oseti kako se lepa osecanja šire oko nas i partnera.

Covek tezi ka ljubavi. Za partnere biramo osobu koja ce nas voleti bezuslovno. Prava ljubav traje vecno. Koliko puta se desilo da smo se zaljubili a onda bili ostavljeni i razocarani. Zatim se oporavimo od razocarenja i taman kada pomislimo da smo najzad sreli pravu osobu, opet budemo razocarani.

Ali, postoji i ljubavna magija za pronalazenje istinske ljubavi. Ovaj ritual radi sa elementarnim silama i donosi pozitivne promene na ljubavnom planu. Za rad se koristi rekonekcija i protok univerzalnog elementa energije koji se usmerava ka nasoj potrebi, zelji.
Ljubavna magija 

Zelim da napomenem da ponekad, uprkos ljubavi koju medjusobno osecamo, nas odnos biva napadnut od strane nekoga ko pokusava preoteti naseg partnera. Takve osobe, sluzeci se crnom magijom, uzrokuju da emocije u vezi oslabe i da nas partner ostavi.

Ljubavna magija iskustva 

Iskustva ljubavne magije za rastavljanje ( rastavljanje sa osobom koja je odvukla partnera putem crne magije), svedoce da ovaj snazni ritul skida negativnu magiju i osoba koju volimo se osvescuje i vraca nama. Ljubavna magija obnavlja nas odnos i stiti nas od losih uticaja.

Mnogo je razloga zasto nam je potrebna ova ljubavna magija za skidanje crne magije. Treca osoba moze lako da se umesa u nas ljubavni zivot i stvori ogromne probleme. Pod dejstvom crne magije, mnogi parovi su se razisli. Ljubavna magija otklanja negativne emocije poput ljutnje i ljubomore, nedostatak komunikacije itd. Tuzno je videti kako se parovi nakon lepog odnosa iznenada razidju, ne sumnjajuci da se u njihov zivot umesala crna magija. Kada se uradi ljubavna magija za zastitu, nema potrebe brinuti da ce nas partner ikada napustiti. Ovaj ljubavni ritual sprovodi se kanalisanjem losih namera trece osobe, tako da nije moguce da crna magija koju neko radi dodje do nas i narusi nas ljubavni zivot.
LJUBAVNA MAGIJA

Tacno je, cesto dolazi do raskida veze usled uticaja negativnih okolnosti, to jest crne magije. Ljubavna magija za vracanje voljene osobe, garantuje povratak partnera i izmirenje nesuglasica. Ako je ljubav velika i istinita, zasluzuje da bude spasena. 

LJUBAVNA MAGIJA ISKUSTVA

Ljubavna magija deluje i kod odnosa koji su skroz zahladneli. Rituali za ljubav uklanjaju blokade izazvanu negativnim uticajima sto dovodi do toga da partner oprasta svaku nesuglasicu, svadju, pa cak i prevaru, i ponovo otvara svoje srce za emocije prema nama. Oni koji su probali ovaj Ljubavni ritual, kazu da je novi pocetak odnosa divan i sretni su jel im je ljubavna magija pruzila sansu da ozive ljubav.

Ljubavna magija nam omogucava da iskoristimo bozansku pomoc koju nam vise sile nude, dok nastojimo stvoriti najbolje moguce zivote za sebe i svoje voljene.

Ljubavna magija je najstarija grana magije ciji rezultat daje najvise zadovoljstva i radosti. Uvek postoje skriveni razlozi zasto ili zasto nije par u harmoniji. Ponekad se moze dogoditi, da uprkos ljubavi izmedju partnera, nedostaje sklad i odnos se zavrsava.

Ljubavna magija je savrsena prilika da to popravimo. U mogucnosti smo uskladiti ljubavni zivot uz pomoc jakih ljubavnih rituala i duhovne energije. Tako da ako nasa ljubav pati, na srecu, uvek postoji povratak i molim sve one koji imaju iskustva sa ljubavnom magijom da opisu kako je sve to teklo.
Ljubavna magija iskustva 

Pozdrav svima na temi Ljubavna magija

Da ne duzim puno, itekako imam iskustva sa ljubavnom magijom

To je Islamska ljubavna magija, ovdije pise o radu kao i kontakt: 

https://orijent.weebly.com

Radila sam ritual ljubavna magija za vracanje voljene osobe i utisak je fascinantan.
Ja imam iskustvo sa ljubavnom magijom

Ljubavna magija super jel ukoliko dođe do raskida u vezi, još uvek nije sve izgubljeno zato sto postoje ljubavni rituali za vracanje voljene osobe. 

Ljubavna magija je najpoznatija bjela magija za ljubav koja je dala i najbolje rezultate na našim podrucjima. 

Osim za povratak izgubljenog partnera, ljubavna magija se koristi i za privlacenje osobe i emotivno vezivanje.

Meni je pomogao mag čiji sam kontakt nasla ovdije:

https://magijaljubavna.wordpress.com/

Ako ne možete otvoriti link, evo email kontakt: [email protected]

Dokazao mi je da ljubavna magija ima ogromnu moc. Rezultat sam uočila za dvije sedmice. To je bila bjela ljubavna magija.
Dugo se bavim istrazivanjem iskustva sa ljubavnom magijom a moja istrazivanja bila su i na polju crne magije.

Ljubavna magija nije skup proizvoljnih, bizarnih postupaka, nego logično uređen niz simboličkih radnji gdje ništa nije slučajno: ni vrijeme, ni mjesto izvođenja, kao ni postupci ni sredstva.

Naisla sam na mnogo simboličkog jezika gdje su ključni simboli promejna i plodnosti, što je u skladu sa ciljem koji postize ljubavna magija - da se izazovu promjene - vracanje voljene osobe, privlacenje ljubavi.

A osoba koja je meni pomogla i dokazala ljubavna magija djeluje je već pohvaljena ovdije.

Da napomenem da sam vise od sest mjeseci trazila pomoc po raznoraznim stranicama i forumima ljubavna magija iskustva prikupljajuci informacije o svakom magicaru pojedinacno i na kraju sam sretna što sam svoje povjerenje ukazala pravoj osobi i vise nego zadovoljna ostvarenim rezultatom. 

Kontakt ste vec ostavili ali evo i ja ću, ovdije je:

https://ergocaelus.wordpress.com
Iako su žene te koje najcesce rade ljubavnu magiju, cesto se sprovode i kod osoba jačeg pola.

Znam kako je meni bilo dok sam trazio pomoc na temama ljubavna magija i zato je dobro ostaviti kontakt i napisati tko mu je pomogao, koji rituali su radjeni i kakva ima iskustva sa ljubavnom magijom.

Evo i ja ostavljam kontakt maga koji mi je pomogao: 

Email: [email protected]

Ima na stranici njegovoj:

https://ergocaelus.wordpress.com

Ima i whatsapp ali morate pitati da ne djelim javno
Pages: 1 2 3 4 5